Galeria

PSM - CHRZANÓW

Międzynarodowy Dzień Muzyki – koncert w USC 30.09.2019.

Koncert majowy – Dwór Zieleniewskich w Trzebini.

Koncert wiosenny – aula PSM.

Poranek muzyczny w Teatrze Sztuk w Jaworznie.

Koncert pamięci Janiny Garści.

Zakup instrumentów muzycznych.

Koncert kolęd. MOKSiR Chrzanów 09.01.2019.

Wieczór Trzech Króli. Kościół PP w Libiążu 06.01.2019.

Koncert kolęd. Kościół MBR w Chrzanowie 06.01.2019.

Koncert kolęd. SOSW Jaworzno 18.12.2018.

Grający Mikołaj 6.12.2018.

Koncert ku czci Św. Cecylii. 25.11.2018.

Koncert sekcji smyczkowej „W Krainie Tańca”. 30.10.2018.

Koncert kolęd w Kościele MBR. 2018.

Koncert kolęd w SOSW w Jaworznie 2017.

Grający Mikołaj 2017.

Koncert ku czci Świętej Cecylii. 26.11.2017.

Koncert sekcji smyczkowej i gitary „Zwierzyniec”. 31.10.2017.

Porozmawiajmy o gitarach

Grający Mikołaj 2016

Koncert z okazji MDM – 3.10.2016.

WIOSENNE MUZYKOWANIE –
Koncert laureatów i rozdanie nagród

Koncert zespołów kameralnych 8.04.2016

Koncert pamięci Janiny Garści 23.03.2016

Koncert wiosenny sekcji smyczkowej 21.03.2016

 Rocznica śmierci Patronki szkoły.

Konkurs plastyczny „Malowane dźwięki”, czyli miniatury instrumentalne Janiny Garści w rysunkach dzieci.

Koncert Kolęd w USC 2016

Kolędowanie w SOSW w Jaworznie 2016

Grający Mikołaj 2015

Jesienny koncert w Teatrze Sztuk w Jaworznie

Muzyczny zwierzyniec

Międzynarodowy Dzień Muzyki 2015

Kulturalny autyzm

Koncert galowy 2015

Koncert w Kościele św. Stanisława w Żarkach 15.05.2015r.

Konkurs VIVALDI 337

Koncert muzyki dawnej

Koncert pamięci Janiny Garści

Szkolny Koncert Zespołów Kameralnych

Koncert Kolęd – Żarki

Koncert Kolęd – MOKSiR

„Grający Mikołaj”

Koncert chóru szkolnego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie.