Galeria

PSM - CHRZANÓW

Warsztaty wiolonczelowe

W krainie tańca.

Międzynarodowy Dzień Muzyki 2021.

Koncert kolęd Kościół MBR 2020.

Koncert kolęd MOKSiR 2020.

Koncert pod choinką. SOSW Jaworzno 2020.

Grający Mikołaj 2019.

Koncert ku czci św. Cecylii.
24.11.2019.

Muzyczny Zwierzyniec.
31.10.2019.

Skrzypce w muzyce dawnej.
15.10.2019.

Międzynarodowy Dzień Muzyki – koncert w USC 30.09.2019.

Koncert majowy – Dwór Zieleniewskich w Trzebini.

Koncert wiosenny – aula PSM.

Poranek muzyczny w Teatrze Sztuk w Jaworznie.

Koncert pamięci Janiny Garści.

Zakup instrumentów muzycznych.

Koncert kolęd. MOKSiR Chrzanów 09.01.2019.

Wieczór Trzech Króli. Kościół PP w Libiążu 06.01.2019.

Koncert kolęd. Kościół MBR w Chrzanowie 06.01.2019.

Koncert kolęd. SOSW Jaworzno 18.12.2018.

Grający Mikołaj 6.12.2018.

Koncert ku czci Św. Cecylii. 25.11.2018.

Koncert sekcji smyczkowej „W Krainie Tańca”. 30.10.2018.

Koncert kolęd w Kościele MBR. 2018.

Koncert kolęd w SOSW w Jaworznie 2017.

Grający Mikołaj 2017.

Koncert ku czci Świętej Cecylii. 26.11.2017.

Koncert sekcji smyczkowej i gitary „Zwierzyniec”. 31.10.2017.

Porozmawiajmy o gitarach

Grający Mikołaj 2016

Koncert z okazji MDM – 3.10.2016.

WIOSENNE MUZYKOWANIE –
Koncert laureatów i rozdanie nagród

Koncert zespołów kameralnych 8.04.2016

Koncert pamięci Janiny Garści 23.03.2016

Koncert wiosenny sekcji smyczkowej 21.03.2016

 Rocznica śmierci Patronki szkoły.

Konkurs plastyczny „Malowane dźwięki”, czyli miniatury instrumentalne Janiny Garści w rysunkach dzieci.

Koncert Kolęd w USC 2016

Kolędowanie w SOSW w Jaworznie 2016

Grający Mikołaj 2015

Jesienny koncert w Teatrze Sztuk w Jaworznie

Muzyczny zwierzyniec

Międzynarodowy Dzień Muzyki 2015

Kulturalny autyzm

Koncert galowy 2015

Koncert w Kościele św. Stanisława w Żarkach 15.05.2015r.

Konkurs VIVALDI 337

Koncert muzyki dawnej

Koncert pamięci Janiny Garści

Szkolny Koncert Zespołów Kameralnych

Koncert Kolęd – Żarki

Koncert Kolęd – MOKSiR

„Grający Mikołaj”

Koncert chóru szkolnego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie.