Kalendarz

PSM - CHRZANÓW

KALENDARZ SZKOLNY na II semestr roku szkolnego 2018/19

 

  • 29 stycznia – koncert akordeonowy w wykonaniu studentki AM w Katowicach – godz. 17.00 (aula szkolna);
  • 9 lutego III Ogólnopolski Konkurs dla uczniów klas skrzypiec Szkół Muzycznych I st. – Sucha Beskidzka;
  • 14 lutego konkurs czytania a’vista dla kl. V sekcji fortepianu (odp. p. I.Warska);
  • 25 lutego konkurs czytania a’vista w klasach gitary – godz. 15:30;
  • 26 lutego konkurs czytania a’vista sekcji smyczkowej (odp. p. A.Garlińska-Płoszaj);
  • 28 lutego szkolny wyjazd uczniów do Filharmonii w Katowicach (odp. p. D.Pieniążek);
  • 2 marca rocznica śmierci patronki szkoły – p. Janiny Garści, złożenie wiązanki kwiatów na grobie (p. D. Wiącek, p. B. Łobaczewska-Kuźnia);
  • 11 marca koncert poświęcony pamięci Janinie Garści (odp. I.Nowak);
  • 11 marca finał konkursu plastycznego o Janinie Garści (p. E.Ustupska, M.Kleszcz);
  • 13 marca sekcyjny wyjazd do NOSPR w Katowicach – instrumenty dęte (org. M.Szerszeń, A.Suchoń);
  • 19 marca badanie wyników nauczania z kształcenia słuchu w kl. VI/6 i IV/4;
  • 21 marca koncert wiosenny sekcji smyczkowej (odp. p. A.Garlińska-Płoszaj);
  • 24 marca Koncert Wiosenny w Teatrze Sztuk w Jaworznie (org. p. M.Szerszeń);
  • 27 marca popisy uczniów sekcji instrumentów dętych i akordeonu;
  • 28 marca audycja muzyczna o Stanisławie Moniuszce – godz. 16.30 (odp. p. D.Pieniążek);
  • 29 marca koncert muzyki kameralnej w Dworze Zieleniewskich (odp. p. Robert Milewski);
  • 1 kwietnia VIVA LA GUITARRA – konkurs dla uczniów klas gitary (odp. p. J. Dzień);
  • 1-4 kwietnia XXVI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych „Blacha dla Najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej;
  • 2 kwietnia „Grajmy razem” – koncert sekcji fortepianu (odp. p. I. Nowak);
  • 3 kwietnia „Konkurs na Miniaturę” dla uczniów klas I instr. dętych i akordeonu (odp. p. A.Suchoń);
  • 3 kwietnia konkurs czytania a’vista dla uczniów kl. V/6 i III/4 sekcji instrumentów dętych i akordeonu (odp. p. M.Szerszeń, p. R.Zięba);
  • 4-7 kwietnia XVII Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny „Pro Bohemia” w popis uczniów klas fortepianu – kl. V/6 – godz. 16:00popis uczniów klasy fletu;
  • 5 kwietnia popis uczniów klasy fletu;
  • 8 kwietnia popis uczniów klas fortepianu – kl. I/6, I/4 – godz. 16:00;
  • 8 kwietnia popis uczniów klas fortepianu – kl. II/6 – godz. 17:30;
  • 9 kwietnia popis uczniów klas fortepianu – kl. III/6, II/4 – godz. 16:00;
  • 9 kwietnia popis uczniów klas fortepianu – kl. IV/6 – godz. 17:30;
  • 10 kwietnia popisy uczniów sekcji instrumentów dętych i akordeonu;
  • 11 kwietnia popis uczniów klas fortepianu – kl. V/6 – godz. 16:00;
  • 11 kwietnia popis uczniów klas fortepianu – kl. VI/6, IV/4 – godz. 17:30;
  • 11 kwietnia V Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów w Lublińcu;
  • 12-13 kwietnia Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter” w Krakowie – Dęte Blaszane;
  • 16 kwietnia konkurs wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Moniuszki dla uczniów ostatnich klas (odp. D.Pieniążek, E.Ustupska);
  • 18-23 kwietnia przerwa świąteczna;
  • 25 kwietnia II Ogólnopolski Konkurs Klarnetowo-Saksofonowy „Klakson” w Świątnikach Górnych;
  • 27-30 kwietnia III Ogólnopolski Konkurs Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia – Wadowice;
  • 8 maja III Konkursie Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych „Konsonans” w Miechowie;
  • 9 maja koncert rekrutacyjny dla kandydatów do szkoły;
  • 13 maja popis uczniów klas fortepianu p. I. Nowak i p. M. Pragłowskiej;
  • 14-18 maja XIII Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim;
  • 15 maja popisy uczniów klas fortepianu p. B.Jurczak, p. I.Warskiej, p. M.Warskiego;
  • 15 maja I zajęcia przygotowawcze dla kandydatów do szkoły (odp. p. E. Ustupska);
  • 20 maja II zajęcia przygotowawcze dla kandydatów do szkoły (odp. p. E. Ustupska);
  • 20 maja popis uczniów fortepianu dodatkowego – kl. V/6, III/4 – godz. 16:30;
  • 20 maja kl. VI/6, IV/4 – godz. 17:30;
  • 22 maja egzaminy techniczne uczniów ostatnich klas instrumentów dętych;
  • 24 maja III zajęcia przygotowawcze dla kandydatów do szkoły (odp. p. E. Ustupska);
  • 24 maja Koncert Majowy w Dworze Zieleniewskich – godz. 18.00 (odp. p. A.Suchoń);
  • 27-29 maja badania przydatności dla kandydatów do szkoły;
  • 27 maja egzaminy końcowe uczniów klasy wiolonczeli – godz. 17:00;
  • 28 maja egzaminy końcowe uczniów klas skrzypiec – godz. 16:00;
  • 30 maja egzaminy końcowe uczniów klas fortepianu – godz. 14:00;
  • 30 maja egzaminy końcowe uczniów klas gitary – godz. 17:00;
  • 3 czerwca egzaminy końcowe (ostatnie klasy) instrumentów dętych;
  • 3 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne uczniów klasy fletu;
  • 3 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne uczniów klas gitary (sala kameralna);
  • 4 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne uczniów klas I-III skrzypiec – godz. 14:00;
  • 4 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne uczniów klas gitary – godz. 15:00;
  • 5 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne uczniów klas instrumentów dętych;
  • 6 czerwca egzaminy promocyjne klas fortepianu IV-V/6 – godz. 14:00;
  • 6 czerwca szkolny wyjazd na koncert do NOSPR w Katowicach (odp. p. A.Kumanek);
  • 10 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne klas fortepianu I-III/6 , I-II/4 – godz. 14:00;
  • 10 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne uczniów klasy wiolonczeli – godz. 17:00;
  • 11 czerwca egzaminy promocyjne uczniów klas IV-V skrzypiec – godz. 14:00;
  • 12 czerwca przesłuchania i egzaminy promocyjne uczniów klas instrumentów dętych;
  • 13 czerwca koncert galowy w USC – godz. 17.00 (odp. p. E.Grabowska-Lis, p. J.Sochacki);
  • 17 czerwca konferencja klasyfikacyjna – godz. 11.00;
  • 21 czerwca konferencja plenarna – godz. 12.00;
  • WAKACJE 🙂 🙂 🙂